KúpiŤ knihu

Divider_black_up
Kniha: Mysľomágovia - Hmlový ostrov
 • Názov: Mysľomágovia – Hmlový ostrov
 • Séria: Mysľomágovia
 • Autor: V. S. Moser
 • Vydavateľstvo: VSM
 • Počet strán: 416
 • Hodín čítania: 6 – 7 hod.
 • Väzba: pevná
 • Rozmer: 150 × 216 mm
 • Hmotnosť: 525 g
 • Vydanie: prvé, 2022
 • Jazyk: slovenčina
 • ISBN: 978-80-570-3791-0
 • Kategorizácia: YA fantasy

Cena knihy

Odporúčaná cena: 15,99 € + 5,99 €

Magická cena:

15,00 €

(Zdarma: 1 ks záložka, pohľadnica, nálepky a zápisník magických myšlienok)

Aktuálna doba dodania

Zaplatené objednávky odosielam do týždňa od potvrdenia platby. O potvrdení platby a odoslaní zásielky ťa budem informovať prostredníctvom e-mailu.

Chcem knihu za super cenu s darč ekmi!

Ak máš záujem o knihu Mysľomágovia Hmlový ostrov aj s darčekovými predmetmi (1 ks záložka, pohľadnica, magické nálepky a zápisník magických myšlienok), vyplň nasledujúci dotazník. Do 48 hod. ti zašlem e-mail s informáciami o platbe a doručení. Knihu zasielam po potvrdení platby.

Spôsob doručenia

Anotácia:

Ellis ešte donedávna bývala s tetou Pyrrou a o tajomstvách mysľomágov nemala ani len tušenia. Dvere do sveta, v ktorom vládne sila mysle, sa jej otvoria príchodom na Insulu Nebulu, kam sa dostane so svojou najlepšou kamarátkou Olwen v rámci študijného pobytu. Vďaka consuasorovi sa Ellis pokúsi objaviť svoju skrytú mysľomagickú schopnosť. Odhalí spolu s priateľmi tajomstvo prívesku s kryštálom, ktorý jej zanechala matka? Zistí, čo znamenajú jej nočné mory s čiernym démonom, kým v skutočnosti je a kto stojí za zrodením temnoty vo svete mysľomágie?

Kniha Mysľomágovia – Hmlový ostrov otvára dvere do sveta, v ktorom je možné takmer čokoľvek… Vstúpte do sveta mágie mysle!

Chcem knihu od predajcu!

(bez darč ekov)

Preferujem kúpu prostredníctvom svojho obľúbeného predajcu, na ktorého služby a servis som zvyknutý/á. Nevadí mi, že nedostanem ku knihe mysľomagické darčeky.

Som škola, detský alebo športový klub a mám záujem o hromadný odber!

Ak si inštitúcia, ktorá pracuje s deťmi, ako napríklad škola, detský či športový klub a máš záujem o knihy Mysľomágovia Hmlový ostrov (ku každej knihe pribalím aj 1 ks záložka, pohľadnica, magické nálepky), kontaktuj ma prostredníctvom nasledujúceho formulára a určite sa dohodneme. Pre vzdelávacie inštitúcie poskytujem výhodné cenové balíčky. Všetci predsa chceme, aby dnešná mládež čítala knihy!

Formulár je len pre vzdelávacie inštitúcie a kluby a platí len pre hromadné odbery!

O knihe povedali

„Veľmi by som sa ti chcela poďakovať za úžasný zážitok. Príbeh ma dokázal zakaždým prekvapiť. Pri väčšine kníh po prvých 40 stranách zhruba viem, kde som a čo od deja očakávať, ale u teba som si myslela, že viem a zrazu nastal zvrat a zostala som prekvapená. Veľmi sa teším, na to, keď kniha vyjde v tlačenej podobe, aby som si ju mohla uložiť do zbierky. Už teraz sa teším na ďalšiu časť.“

Lenka, čitateľka

„Otvára sa pred nami svet mladých mysľomágov, ktorí sa rozhodujú, ako využijú svoje schopnosti a na ktorú stranu sa pridajú. To, ako to s ich osudmi dopadne, vás začne zaujímať už od prvej strany. Ak ste si užili čarovný svet Harryho Pottera, bude sa vám páčiť aj Mysľomagická akadémia na Hmlovom ostrove. Ako si však hlavná hrdinka Ellis a jej priatelia poradia mimo akademického sveta? Podarí sa im poraziť mocných nepriateľov a udržať si pritom svoje lásky a priateľstvá? Neviem sa dočkať, až sa to dočítam.“

Hana, čitateľka