Mysľomágovia 2 – Nočná mora

Po udalostiach na Hmlovom ostrove už nebude život Ellis Seedovej nikdy taký, aký bol predtým. Zistila, že disponuje vzácnou mágiou mysle, že jej mama je nažive a navyše, že na Onise existuje celý utajený svet mysľomágov. Budú však Ellis a jej priatelia z Akadémie Nebulosa v krajine mysľomágov vítaní? Bude po klamstvách priateľa Raya a útoku profesora Shahina Ellis schopná ešte niekomu vôbec veriť? Namiesto odpovedí sa vynorilo oveľa viac otázok a temnota opäť číha za každým rohom.

Knihou Mysľomágovia – Nočná mora príbeh plný napätia, dobrodružstva a nevyspytateľných zvratov pokračuje.

Delirium flagratus magické sérum z knihy Mysľomágovia
Energetický kryštál magický predmet z knihy Mysľomágovia
Prísažné žezlo magický predmet z knihy Mysľomágovia
Mysľomagický stigmatis magický znak na spánku mága z knihy Mysľomágovia

Trailer

Príbeh mágie mysle pokračuje…

Divider_black_up
Kniha: Mysľomágovia - Hmlový ostrov | V. S. Moser

Kniha je publikovaná v pevnej väzbe bez prebalu vo formáte A5 s autorskou obálkou, s autorskými ilustráciami na začiatku kapitol a s mapami na predsádkach!

Divider_black_down

Otázky a odpovede

Komu je kniha určená?

Kniha je určená mladým dospelým (young adult), ale aj každému jednému dospelému milovníkovi fantasy literatúry.

O aký žáner ide?

Ide o fantasy literatúru – YA

Kto je hlavnou postavou príbehu?

Hlavnou hrdinkou príbehu je Ellisabeth Seedová, prezývaná Ellis, a jej priatelia Olwen Ivoryová, Thomas Scott, Ben Standfort, Ray Vigory.

Kde sa príbeh odohráva?

Príbeh sa dohráva v bežnom svete v mestách Sceben, Eperies, Easthill či Meindling a na Onise, ktorého súčasťou je aj Inusla Nebula.

Čo je v knihe magické a fantastické?

Jedinečnou v knihe je mágia mysle, tzv. mysľomágia, ktorej princíp je založený na schopnosti mysľou vykonávať na prvý pohľad nereálne veci ako je napr. telekinéza, teleportácia, ovládanie vlastných fyzických daností mysľou, ovládanie prírodných živlov, a pod.

Načo unikátne sa môžete tešiť?

Na mysľomágov, ktorých najsilnejšia myšlienka je zhmotnená do formy kryštálu a tvorí ich mysľomagický fylacter, ktorý znásobuje ich silu. Na Onis, utajený svet mysľomágov!!! Na Rád Sangentis, Spolok Mente Pura, zradu, lásku, priateľstvo, tajomstvá. Pravdu…

Divider_black_up

Ilustrácie a grafika

[instagram-feed feed=3]