V. S. Moser

Divider_black_up
Kniha: Mysľomágovia - Hmlový ostrov | Autorka

Volám sa Viktória Moser, rodená Semaníková, a milujem knihy. Už dávno som sa zaľúbila do fantasy literatúry, ktorá mi pomáha na chvíľu utiecť z bežného sveta.

Narodila som sa v Sabinove, kde som navštevovala Základnú školu na Ul. 17. novembra. V Banskej Bystrici som zmaturovala na vtedajšom Osemročnom športovom gymnáziu. Univerzitné bakalárske a magisterské štúdium som absolvovala na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre v odbore žurnalistika, kde som napokon získala aj titul PhDr. Žijem v rakúskom Gmundene a v meste Wels pracujem ako manažérka v spoločnosti zameranej na affiliate marketing.

Kniha: Mysľomágovia - Hmlový ostrov | Autorka

Vo voľnom čase rada čítam, kreslím, cestujem, hrám sa s web dizajnom, grafickými programami, staviam lego a puzzle, a ako vidíte, aj aktívne píšem. Som bývalou reprezentantkou Slovenska v karate a niekoľkonásobnou medailistkou z Majstrovstiev Európy a sveta, čo ma naučilo jedno: Každý, kto sa chce v živote stať úspešným a túži po tom, aby sa jeho sny stali skutočnosťou, musí tvrdo pracovať, húževnato ísť za svojimi cieľmi, nevzdať sa a veriť v silu a krásu svojich snov.

A tak som tu, vytváram magický svet a verím, že si nájde aspoň niekoľkých fanúšikov. Chcela som napísať takú knihu, akú by som si rada prečítala ja sama. A tak je už len na vás, aby ste posúdili, či sa vám môj príbeh páči a či som splnila vaše očakávania.

PS: Verím, že vďaka vám sa môj sen stane skutočnosťou.

 

VSM 

Kniha: Mysľomágovia - Hmlový ostrov | Autorka
Autorka V. S. Moser o Mysľomágoch a o svojej tvorbe.